Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
ABC SERİSİ:  KOLOREKTAL KANSER (  )
ABC Serisi: Kolorektal Kanser
Yorumları oku
%22 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 22 x 27.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 76
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 84,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 65,52 TL
Kazanılan Puan
: 202 NP
Barkod
: 9786056465710
Basım Yılı
: 2014
Kategoriler
Ürünün Tanıtımı

Kolorektal kanserin ABC’si hakkında


Anie Young editörlüğünü yapmıştır. Professor of Nursing, Warwicik Medical School, University of Warwick, Convetry, UK, Ricchard Hobbs, Professor and Head of Primary Care Health Sciences, Department of Primary Care Health Sciences, University of Oxford, Oxford, UK, David Kerr, Professor of Cancer Medicine, Oxford, Oxford, UK


Kolorektal kanser, önleme, tarama ve erken tanının hayati öneme sahip olduğu önemli bir mortalite ve morbidite nedenidir. Hastanın bakış açısından başlayan ve onun gittiği yolu takip eden bu yeni baskıda epidemiyoloji ve önleme, tarama programları, karar vermeye yardımcı ağlar, primer bakımın rolü ve kolorektal kanserli hastalara destekleyici bakım gibi konulara da yer verilmiştir.


Kolorektal kanserin ABC’si, klinik genetik, tanı, görüntüleme, tedavi ve cerrahi seçenekleri ve multi disipliner ekip ile kolorektal kanserli hastaları en güncel kanıta dayalı rehberler ile yönetimi sağlayacak çekirdek bilgiyi sunmaktadır. Çok sayıda resim içeren ve kolay erişiebilir olan kitap klinik yönetimde gerçekten fark yaratacak şekilde hastalığın tüm boyutlarını kapsamaktadır.


Kolorektal kanserin tüm yönleri ile ilgilenen uzman olmayan kişiler için paha biçilmez pratik bir kaynak olmanın yanı sıra genel pratisyenler, tıp öğrencileri, hemşireler ve ilgili sağlık progesyonelleri içinde ideal bir rehberdir.


ABC serisi hakkında 


Yeni ABC serileri bilgiye erişime ve en iyi hasta bakımına yardımcı olmak amacı ile baştan sona güncellenerek taze bir görünüm ve tasarıma kavuşmuştur. Yeniden tasarlanan kitaplar aile hekimleri, asistan hekimler ve tıp öğrencileri için ilgilendikleri konularda etkili bir bilgi kaynağı ve temel referans aracı olmaya devam etmektedir.


Şimdi 7/’den fazla başlık altında, bu geniş seri bütün büyük uzmanlık alanlarında hızlı ve güvenilir referans sunmaktadır. Yeni serideki her kitap ek bilgi ve dergi için bağlantı ve daha fazla destek için özel web sitesine erişim sağlamaktadır.


Yeni ABC serileri tüm klinisyenler ve öğrenciler için güncel bilginin temel ve güvenilir kaynaklarıdır.