Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
80 DERSTE 80 GÜNDE İNGİLİZCE BAŞLANGIÇTAN İLERİ DÜZEYE (HIZLANDIRILMIŞ ÖĞRENİM SİSTEMİ) ( A’DAN Z’YE / KOLAY - PRATİK - GÜNCEL )
80 Derste 80 Günde İngilizce Başlangıçtan İleri Düzeye (Hızlandırılmış Öğrenim Sistemi)
80 DERSTE 80 GÜNDE İNGİLİZCE BAŞLANGIÇTAN İLERİ DÜZEYE (HIZLANDIRILMIŞ ÖĞRENİM SİSTEMİ) ( A’DAN Z’YE / KOLAY - PRATİK - GÜNCEL )
Barkod
: 9786056194436
Basım Yılı
: Eylül 2019
Basım Dili
: Türkçe İngilizce
Ebatı
: 15 x 21.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 512
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 3 iş günü temin
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
49,90
İndirimli Fiyatı
37,43
Kazanılan Puan
112 NP
Bu kitabı 6,24 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 646 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Yabancı bir dil öğrenmeyi ya da geliştirmeyi isteyen herkesin en büyük gereksinimi, kuşkusuz, mümkün olan en kısa sürede, dilbilgisi, sözcük, söyleniş ve güncellik açısından gerekli olan en geniş kapsamlı bilgiyi, en kolay, en yalın, en akıcı ve en eğlenceli biçimde edinebileceği bir kaynak bulmaktır.

80 Derste / Günde İngilizce işte bu gereksinimi karşılamak, İngilizceyi gerçekten 80 derste ve 80 günde (toplam 80 saatte, sözlük kullanmadan) öğretebilmek, ya da belirli düzeyde bilenlerin ilerlemesini sağlamak, özellikle dinleme, anlama ve konuşma yeterliklerini geliştirmek amacıyla, İngiliz ve Amerikalı öğretmenlerin de katkılarıyla hazırlandı.

Kitabınıza eşlik eden MP3 formatındaki 2, 5 saatlik ses CD’si, İngilizce söylenişi eksiksiz öğrenmenizi sağlamak amacıyla, İngiliz öğretmenler tarafından dolduruldu. Ayrıca, CD’siz çalışma yapmak isteyenler için, her derste, İngilizce sözcüklerin Türkçe söylenişleri verildi.

Günlük konuşmalardan politikaya, fıkralardan spora, sanattan internete kadar her alanı kapsayan ders konularının olabildiğince güncel ve sürükleyici olmasına özen gösterilerek hazırlanan 80 Derste / Günde İngilizce’nin yenilenmiş olan bu (19’uncu) basımı, yeni okuma parçalarının ve ses kayıtlarının eklenmesiyle genişletilmiştir.

Dilbilgisi, sözcükler, söyleniş (telaffuz) ve alıştırmalar aynı sistem içinde birlikte verildiğinden, sözlük ya da başka herhangi bir dilbilgisi kaynağına başvurmaya gerek duymayacaksınız.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: