Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
26 SAATTE ON PARMAK ÖĞRENİYORUM ( TÜM BİLGİSAYAR KULLANICILARI İÇİN )
26 Saatte On Parmak Öğreniyorum
26 SAATTE ON PARMAK ÖĞRENİYORUM ( TÜM BİLGİSAYAR KULLANICILARI İÇİN )
Barkod
: 3990000032440
Basım Yılı
: Haziran 2016
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17 x 24 (cm)
Sayfa Sayısı
: 400
Cilt Durumu
: Ciltli
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 3 iş günü temin
%18 İNDİRİM
Liste Fiyatı
50,00
İndirimli Fiyatı
41,00
Kazanılan Puan
123 NP
Bu kitabı 6,83 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 1045 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Bu kitap verilen açıklamalar doğrultusunda çalışmanız kaydı ile en geç 26 saatte on parmak öğrenmenizi garanti eder.

Bilgisayara veri girişimini sağlayan en önemli öğe klavyedir ve kişisel bilgisayarların vazgeçilmez öğelerinden biridir. Peki biz, klavyenin gerçek gücünden istifade edebiliyor muyuz? Onu doğru ve etkili bir şekilde kullanabiliyor muyuz?

"Metodu olan topal, metotsuz koşandan daha çabuk ilerler, " diyor Francis Bacon. Bu çalışmayla, klavyenin en etkili ve doğru biçimde kullanılmasını sağlayacak olan Onparmak yazı yazma metodunu kazanacaksınız. Belli bir metoda dayanan on parmak yazı yazma yöntemi, üstün bir yetenek veya kabiliyet gerektirmez. Eğer isteğiniz, on parmağınız ve öğrenmek için ayırabileceğiniz 26 saatiniz varsa, bu kitap sayesinde on parmak yazı yazıyor, olacaksınız.

26 Saatte On Parmak Öğreniyorum kitabı, Descartes’in “Bir işi metotsuz yapmaktansa, yapmamak daha iyidir. ” sözünü doğrulayan, klavye kullanma sanatını insan beynine kodlayan ve pratik yapma performansını en verimli hale getiren deneysel çalışmaların ürünü ve sistematiği olan bir kitaptır. Bu kitaptaki klavye kullanım analizleri, bilgisayar kullanıcıları için önemli ve dikkat çekicidir. Sayın bilgisayar kullanıcısı, bu kitap sayesinde 26 saat gibi kısa bir sürede on parmak öğrenip, iş hayatından çok büyük zaman tasarrufu sağlayacağınız gibi, çok daha hızlı ve keyifli klavye kullanma sürecine gireceksiniz. Hepinize kolay gelsin.

Prof. Dr. Halil Ardahan
S. Ü. Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölüm Başkanı

Kıymetli öğrencim Ali Ünlü’nün üçüncü kitabı olan 26 Saatte Onparmak Öğreniyorum isimli kitabını zevkle inceledim. Uzun yıllar sonucu oluşan birikim ve tecrübe sonucu kaleme alınmış bir kitap…

Konulardaki öğretim yöntem ve tekniklerinin çok etkili olması, anlatım biçiminin, her düzeyde kullanıcının kolaylıkla anlayabilecek seviye sunulması kitabın önemine güzellik katıyor.

Günümüz bilgi çağının vazgeçilmezleri arasında yer alan bilgisayarın kullanımını büyük ölçüde kolaylaştıracak, üretkenlik ve verimliliği büyük oranda artıracak olan bu yöntemi öğrenmeyi, bilim ve bilgisayarla uğraşan herkese tavsiye ediyorum.
Bu vesile ile Ali Ünlü Bey’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Prof. Dr. M. Şerif Şimşek
S. Ü. İktisadi ve İdari Bilimler Fak. Dekanı ve Bölüm Başkanı

Gelişen teknoloji ve iş, eğitim ve iletişim yaşantılarının bir sonucu olarak zaman ve performansın önemi bir kat daha artmıştır. Zamanımızın çoğunu bilgisayarlar karşısında geçiriyoruz. Bilgisayarların sınırsız donanım ve yazılım kapasitesi ile işlem hızına yetişmekte yetersiz düzeylerdeyiz. Bilgisayar yazılımlarından ‘Kelime İşlemci’ Word programını bile % 10’un altında bir performansla kullanıyoruz. Açık bir dille söylemek gerekirse, çok hızlı işleyen bu süreçte düşünce hızında performanslar gerçekleştirebilmek büyük önem taşımaktadır. Ali Ünlü tarafından yazılan 26 Saatte Onparmak Öğreniyorum kitabı, tüm bilgisayar kullanıcıları için düşünce hızında performans sergileme fırsatı sağlamaktadır. Konu başlık ve alt başlıkları, içeriğin düzenlenmesi, bilgilerin sağlam ve geçerliliği, öğretim ilkelerine uygun sunu tasarımı ile adı geçen kitabın okuyuculara çok faydalı olacağı kanaatindeyim.

Prof. Dr. Ali Murat Sünbül
S. Ü. Eğitim Fakültesi Eğitim Programları ve Öğretim A. B. D.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: