Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
21. YÜZYILDA EĞİTİMDE REHBERLİK HİZMETLERİ - GELİŞİMSEL YAKLAŞIM ( 21. YÜZYILDA EĞİTİMDE REHBERLİK HİZMETLERİ - GELİŞİMSEL YAKLAŞIM )
21. YÜZYILDA EĞİTİMDE REHBERLİK HİZMETLERİ - Gelişimsel Yaklaşım
21. YÜZYILDA EĞİTİMDE REHBERLİK HİZMETLERİ - GELİŞİMSEL YAKLAŞIM ( 21. YÜZYILDA EĞİTİMDE REHBERLİK HİZMETLERİ - GELİŞİMSEL YAKLAŞIM )
Barkod
: 9786051332406
Basım Yılı
: Eylül 2021
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17 x 24
Sayfa Sayısı
: 406
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
65,00
İndirimli Fiyatı
52,65
Kazanılan Puan
158 NP
Bu ürünü 8315 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

“Eğitimde Rehberlik Hizmetleri” kitabı; hangi eğitim kademesinde görev alırsa alsın, öğrencilerin kişisel, eğitsel ve mesleki gelişimine yardımcı olacak öğretmenlerin ve öğretmen adaylarının sorumlulukları konusunda gerekli bilgi ve becerileri kazandırabilmek amacı ile hazırlanmıştır.

Kitap, öğretmenlik programını izleyenler için temel bir “ders kitabı”, öğretmenlik mesleğini sürdürenler için “uygulama el kitabı”, Psikolojik Danışma ve Rehberlik personeli ve adayları için “yardımcı kitap” olarak planlanmıştır. Buna göre kitapta, öğrencilerin gelişim ve uyumlarına, kendilerini gerçekleştirmelerine nasıl yardımcı olunabileceği somut olarak açıklanmaya çalışılarak, her koşul ve her ortamda gerçekleştirilebilecek hedef davranışlar ve bunlara uygun etkinliklere yer verilmiştir.


Öğrencinin eğitim sürecinde her yönüyle tüm olarak gelişebilmesi için kişisel, eğitsel ve mesleki rehberlik alanlarında verilmesi gereken hizmetler okulöncesi eğitim, ilköğretim ve ortaöğretim kademelerinde uygulamaya dönük örneklerle birlikte sunulmuştur.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: