Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
2021 MEB YURT DIŞINDA GÖREVLENDİRİLECEK ÖĞRETMENLERİ KONU ANLATIMLI SORU BANKASI SEÇME SINAVI ( 2021 MEB YURT DIŞINDA GÖREVLENDİRİLECEK ÖĞRETMENLERİ KONU ANLATIMLI SORU BANKASI SEÇME SINAVI )
2021 MEB Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenleri Konu Anlatımlı Soru Bankası Seçme Sınavı
2021 MEB YURT DIŞINDA GÖREVLENDİRİLECEK ÖĞRETMENLERİ KONU ANLATIMLI SORU BANKASI SEÇME SINAVI ( 2021 MEB YURT DIŞINDA GÖREVLENDİRİLECEK ÖĞRETMENLERİ KONU ANLATIMLI SORU BANKASI SEÇME SINAVI )
Barkod
: 9780202005386
Basım Yılı
: Aralık 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19,5x27,5
Sayfa Sayısı
: 862
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-7 iş günü temin
%15 İNDİRİM
Liste Fiyatı
110,00
İndirimli Fiyatı
93,50
Kazanılan Puan
280 NP
Bu ürünü 23 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Değerli Okuyucularımız;

Yurt Dışında Görevlendirilecek Öğretmenleri Seçme Sınavı Konu Anlatımlı kitabımız, yayımlanan sınav ilanındaki konular kapsamında, alanında uzman yazar komisyonumuz tarafından hazırlanmıştır. Sınava girecek olan adaylarımızın, yayınımızda bulunan mevzuat konularında yer alan Ek Form veya Örnek Formlara
(http://www. mevzuat. gov. tr/) internet adresinden ilgili Kanun, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik, Tebliğ vb. içeriklerinden erişebileceğinizi belirtiriz. Yayınımızdaki konularda teorik çerçeve net bir şekilde çizilmiş, çözümlü ve cevaplı testler ile pratiğe ilişkin çok sayıda örneğe yer verilmiştir. Anlatılan konuların zihinde somutlaşması için konuların arasına yazar notları, şemalar ve tablolar da eklenmiştir. Her bölümde, daha önceki sınavlarda sorulmuş olan soru ve çözümler ilgili konuların arasına yerleştirilmiştir. Okuyucuların toplam iş yükü gözetilerek, öz ve net bilgilerden uzaklaşmadan, güncel ve çalışmalarını pekiştirecek yöntemleri sunmak amacıyla özenle hazırlanan bu yayınımızın sınava hazırlanan siz değerli okuyucularımıza katkı sağlamasını diliyoruz.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: