Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
2021 KPSS ÖABT LİSE MATEMATİK VİDEO DESTEKLİ KONU ANLATIMLI ( 2021 KPSS ÖABT LİSE MATEMATİK VİDEO DESTEKLİ KONU ANLATIMLI )
2021 KPSS ÖABT LİSE MATEMATİK VİDEO DESTEKLİ KONU ANLATIMLI
2021 KPSS ÖABT LİSE MATEMATİK VİDEO DESTEKLİ KONU ANLATIMLI ( 2021 KPSS ÖABT LİSE MATEMATİK VİDEO DESTEKLİ KONU ANLATIMLI )
Barkod
: 9780202000268
Basım Yılı
: Kasım 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19x27
Sayfa Sayısı
: 1000
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-7 iş günü temin
%20 İNDİRİM
Liste Fiyatı
140,00
İndirimli Fiyatı
112,00
Kazanılan Puan
336 NP
Bu ürünü 20 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

ÖABT LİSE MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ konu anlatımlı setimiz dört kitap hâlinde düzenlenmiştir. “Lise Matematik Öğretmenliği 1. Kitap“ adlı yayınımız Analiz ve Diferansiyel Denklemler bölümünü, 2. Kitap“ adlı yayınımız Soyut Cebir - Lineer Cebir bölümünü, 3. Kitap“ adlı yayınımız Geometri - İstatistik ve Olasılık bölümünü ve 4. Kitap“ adlı yayınımız Alan Eğitimi bölümünü kapsamaktadır ve Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Lise Matematik Öğretmenliği Alan Bilgisi Testi kapsamındaki soruları çözmek için gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinme ve geliştirme sürecinde siz değerli öğretmen adaylarımıza kılavuz olarak hazırlanmıştır. Kitabın hazırlanış sürecinde, sınav kapsamındaki temel alanlarda kapsamlı alanyazın taraması yapılmış, bu kitabın gerek ÖABT’de gerekse gelecekteki meslek hayatınızda ihtiyacınızı maksimum derecede karşılayacak bir başucu kitabı niteliğinde olması hedeflenmiştir. Detaylı, güncel ve anlaşılır bir dilde yazılan konu anlatımları, çıkmış sorular ve detaylı açıklamalarıyla desteklenmiş, her ünite içeriği ÖSYM formatına uygun, çözümlü test sorularıyla pekiştirilmiştir. Ayrıca konu anlatımlarında verilen bilgi ve çözüm tekniklerine ek olarak uyarı kutucuklarıyla da önemli konulara dikkat çekilmiştir.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: