Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
2018 YKS MATEMATİK AKILLI DERS ANLATIM FÖYLERİ ( AKILLI TAHTA UYUMLU )
2018 YKS Matematik Akıllı Ders Anlatım Föyleri
2018 YKS MATEMATİK AKILLI DERS ANLATIM FÖYLERİ ( AKILLI TAHTA UYUMLU )
Barkod
: 9786059457262
Basım Yılı
: Aralık 2017
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19 x 28 (cm)
Sayfa Sayısı
: 412
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-4 iş günü temin
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
48,00
İndirimli Fiyatı
36,00
Kazanılan Puan
108 NP
Bu ürünü 181 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Başarı İçin Şimdi Kuşanma Zamanı…


Sınavlara hazırlık setlerimiz Bloom Taksonomisinin Bilişsel Öğrenme Modeline göre hazırladık. Taksonomi yunanca taksis (düzenleme) ve nomos (yasa) sözcüklerinden türetilmiştir. Bilişsel Öğrenme Modelinde öncelikle her öğrencinin algı yapısının farklı olduğunu bilerek okul, kurs gibi toplu eğitim verilen yerlerde bu farklılığın etkilerini en aza düşürmek ve bunu çocuk, aile, toplum için faydalı hale getirmek için geliştirilmiş bir modeldir. Bu modeli oluşturan temel şey; öğrenciye etki eden kişisel algılama farklılıklarını kontrol altında tutarak öğretimin niteliğinin kontrol edilebilmesidir. Soru Kalesi yayınları olarak “her öğrenci öğrenebilir” ilkesini baz alarak yayınlarımızı hazırladık.


Soru Kalesi yayınları olarak hazırladığımız Akıllı Ders Anlatım Föylerimiz Bloom’un Bilişsel Öğrenme Taksonomisinin en basit öğrenme basamağından en derin öğrenme basamağına doğru altı kategoriden oluşturduk. Bu basamaklar;
ilgi-Kavrama-Uygulama-Analiz-Değerlendirme-Sentez


Soru Kalesi Yayınları ADF Özellikleri


Akıllı Ders Anlatım Föylerimiz (ADF) her biri 40 dakika + 40 dakika yani 2 derste anlatılacak konunun müfredatını kapsayacak şekilde zümrelerimizin yoğun çalışmaları ve yıllarca dershanecilik ile sınavlara hazırlık programları yapmış akademik birimizin işbirliğiyle hazırlandı. ADF föylerimiz konu dağılımları hem öğretmenlerimizi hem de sınava hazırlık yapacak öğrencinin en verimli çalışabileceği konu anlatım föylerine ve bölümlerine ayırdık.


Akıllı Ders Anlatım ADF föylerinin konu akışında, Bilişsel öğrenme modelinin Bilgi Basamağını; Bilgi konuları ile, Kavrama basamağını; Açık Uçlu Örneklerle, Uygulama Basamağını; Çoktan seçmeli Uygulama Sorularıyla, konunun önemini vurgulamak için ÖSYM’nin Çıkmış Sorularıyla, konunun önemli dönüm noktalarının ön plana çıkarmak için Yönlendirme Kutucuklarıyla, Analiz basamağında; föy konuları test etmek için Analiz Testiyle ve ünite sonlarından genel başarıyı sorgulamak için Ders Değerlendirme Föyleri (DDF) ile kitabımızı tamamladık.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: