Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
2015 ALES KONU ANLATIMLI SINAV STRATEJİLERİ ( 2015 ALES KONU ANLATIMLI SINAV STRATEJİLERİ )
2015 ALES KONU ANLATIMLI SINAV STRATEJİLERİ
2015 ALES KONU ANLATIMLI SINAV STRATEJİLERİ ( 2015 ALES KONU ANLATIMLI SINAV STRATEJİLERİ )
Barkod
: 3990000026017
Basım Yılı
: 2015
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 18,50 / 26,50 cm
Sayfa Sayısı
: 1021
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
(15:00'a kadar geçerli)
%35 İNDİRİM
Liste Fiyatı
43,20
İndirimli Fiyatı
28,08
Kazanılan Puan
84 NP
Bu ürünü 876 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Değerli ALES Adayları

Üniversite mezunu her birey bilgi ve becerilerini artırmak, kendini geliştirmek ister. Bu nedenle de önüne çıkacak engelleri birer birer aşmak zorundadır. Bizler, sizin, ALES karşısında taşıdığınız tüm sorumlulukları kendi sorumluluğumuz saydığımızdan, size yardımcı olacak, hedeflerinize ulaşmanızda size kolaylık sağlayacak olan bu kitabı hazırladık.

ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı) ayrı bir mantık ve yorum gücüne dayanmaktadır ve sınav tamamen öğrencinin hızını ölçmektedir. Kitaptaki konu anlatımı ve konu testleri tamamen ALES göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

ALES'e girecek bireylerin, hedeflerini çok iyi bilmek ve bu hedeflere yönelmek; bilgiyi olduğu kadar titiz bir emeği de gerektirmektedir. Biz bilgiyi ve emeği sizlerden esirgemedik. Başarınız için elinizdeki kitabı gerek içeriği gerekse ALES ile örtüşen yüksek soru kalitesiyle size sunuyoruz.

ALES'te Sayısal Bölümden 100 soru, Sözel Bölümden de 100 soru sorulmaktadır. Sayısal Bölüm soruları Sayısal-1 ve Sayısal-2 Testi, Sözel Bölüm soruları da Sözel-1 ve Sözel-2 Testi şeklinde ayrılmakta, her testte 40 soru yer almaktadır. Bu sorularda konu ayrımı yapılmamakta, her iki testte de aynı konulardan soru sorulmaktadır. Ayrıca daha önceki yıllarda çıkmış soruların da çözülmesini çok önemsediğimiz için çıkmış sınav soru ve çözümleri de kitaba eklenmiştir.

Bu bilinçli çalışmalarımızın tümü, yılların verdiği deneyimle buluşup sizleri başarıya taşıyan güvenilir bir araç oluşturmaktadır.

Ayrıca sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz İrem Yayıncılık'a ait ALES ile ilgili diğer yayınlarımız ALES 2008-2013 Çıkmış Sorular ve Çözümleri, ALES 2008-2013 Fasikül Çıkmış Sorular ve Çözümleri, ALES Çözümlü Soru Bankası, ALES Sayısal- Eşit Ağırlık Çözümlü 10 Deneme Sınavı, ALES Sözel Çözümlü 10 Deneme Sınavı ve ALES Yaprak Testleri'nden de faydalanabilirsiniz.

ALES'te düşlediğiniz sevinci yaşamanızı, yaşam boyu sağlık ve mutluluk içinde olmanızı dileriz.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: