Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
15 TEMMUZ ( AHALİDEN MİLLET OLMAYA YÜKSELİŞ )
15 Temmuz
15 TEMMUZ ( AHALİDEN MİLLET OLMAYA YÜKSELİŞ )
Barkod
: 9786059634076
Basım Yılı
: 2017
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13.5 x 21 (cm)
Sayfa Sayısı
: 80
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-7 iş günü temin
%22 İNDİRİM
Liste Fiyatı
14,00
İndirimli Fiyatı
10,92
Kazanılan Puan
33 NP
Bu ürünü 298 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Ahaliden Millet Olmaya Yükseliş 15 Temmuz Kitabı; 1962 yılından bu yana tam 55 yıldır korkusuzca, hiçbir tehdit ve şantaja aldırış etmeksizin, bildiği doğruları haykırmaya, içinde bulunduğu toplumu ve âlem-i İslâm’ı uyarmaya, büyük bir sorumluluk bilinciyle akıl ve idrak sahiplerine istikamet vermeye çalışan “bir muzdarib”’in kaleminden neş’et etmiştir.

83 yaşına basmış bu ulu çınar, yıllardır yaşamakta olduğu büyük sağlık sorunlarına, aylardır tekerlekli bir sandalyede yatak yüzü görmeden gecesini ve gündüzünü geçirmekte olmasına rağmen yazılarını yazmaya; Müddessir suresinin 1 ve 2. ayetindeki “Ey bürünüp örtünen! Kalk ve uyar!” İlâhi ikaz ve emrine uygun olarak bilgi birikiminin zekâtını vermeye ve uyarılarına devam etmektedir.

O meş’ûm 15 Temmuz FETÖ kalkışmasında tekerlekli sandalyeye mahkûm olması ve ağır bir sağlık sorunuyla yaşamak zorunda kalmasından dolayı sokaklara çıkıp tanklara karşı gelemediği, şehid ve gazilerle birlikte olamadığı için ızdırap çekmektedir. O sebepledir ki darbe ile birlikte bilgisayarının başına geçerek, her gün uyarılarını aksatmaksızın kâh tespitler yaparak, kâh da akıllar vererek onurlu bir duruş sergilemiş, bu vesile ile dünya siyasetini ve baş aktörlerini de deşifre etmeye çalışmıştır.

İşte bu kitap; hayatının her anını bir cihad şuuruyla yaşamış olan Kur’an sevdalısı, İslam sevdalısı bir “muzdarib”’in kısa kısa da olsa, bu işgal konusunda Facebook sayfasında -Tayyib Bey’e zarar vereceğini düşündüğü konular dışında-ne düşünüyorsa hepsini yazmış olduğu 180 civarındaki (makalelerinden) uyarılarından derlenmiştir.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: